Dodela akademskih Cisco sertifikata

21.07.2016. 04:30

Dana 19. jula  2016. godine prof. dr Mladen Veinović, rukovodilac lokalne Cisco mrežne akademije na Univerzitetu Singidunum, svečano je uručio sertifikate uspešnim polaznicima kursa CCNA Routing & Switching.

univerzitet-singidunum-dodela-akademskih-cisco-sertifikata-2016-1

Cisco mrežna akademija na Univerzitetu Singidunum već šestu godinu zaredom omogućava studentima Fakulteta za informatiku i računarstvo i Tehničkog fakulteta da steknu danas veoma tražena znanja i veštine iz oblasti računarskih telekomunikacija, kao i mogućnost da steknu prestižne sertifikate, priznate na svetskom nivou. Kurs Cisco CCNA Routing & Switching uspešno je realizovan u periodu  od januara 2016. godine do jula 2016. godine. U radu sa instruktorima, kroz prenošenje bogatog iskustva iz prakse, polaznici su bili u prilici da rešavaju tipične probleme koji se javljaju u savremenim poslovnim informacionim okruženjima i računarskim mrežama.

univerzitet-singidunum-dodela-akademskih-cisco-sertifikata-2016-2

U dodeli sertifikata su učestvovali instruktori mrežne Cisco akademije na Univerzitetu Singidunum: doc. dr Aleksandar Jevremović, doc. dr Marko Šarac i Dušan Stamenković, MSc. Instruktori Cisco mrežne akademija na Univerzitetu Singidunum su svrstani u 10% vodećih instruktora na svetskom nivou čime su stekli zvanje eksperata u ovoj oblasti.

univerzitet-singidunum-dodela-akademskih-cisco-sertifikata-2016-3

Više informacija o samom kursu CCNA Routing & Switching može se pronaći na adresi cisco.singidunum.ac.rs/?kursevi.

Da li je informacija koju ste dobili potpuna?