Studenti Univerziteta Singidunum razvili su Android igru „Brzi prsti“

15.12.2014. 09:59

Igru karakteriše zanimljiva kombinacija igre refleksa i igre znanja, kao i neophodnost brzih refleksa u postizanju što većeg rezultata.

Kada igra počne, potrebno je da pogodite samo polja sa slikom i da ni jedno ne promašite. Brzina prolaska kvadratića sa slikama se konstantno ubrzava. Ako želite da utičete na tok igre, možete aktivirati specijalne elemente koji mogu da uspore igru, da je ubrzaju, pauziraju na neko vreme, omoguće pomoć u odgovaranju na pitanja itd.

Ako promašite jedan kvadratić ili propustite da kliknete na njega, morate da odgovorite na kratko pitanje kako biste nastavili sa igrom. Samo pazite! Dok razmišljate o odgovoru, vreme koje ste skupili igrajući teče unazad, ali malo sporije nego unapred. :) Tako da ne brinite i ne žurite! Bolje je da odgovorite tačno i da nastavite sa igrom i postignete bolji rezultat.

Igra je besplatna i ne koristi nikakve reklame, niti se u igri kupuju bonusi i dodaci da bi se postigao bolji rezultat. Sve je u brzim prstima i znanju!

Brzi Prsti su projekat studenata Fakulteta za informatiku i računarstvo Univerziteta Singidunum, realizovan u saradnji sa Računarskim Centrom.

Pozivamo Vas da se oprobate u ovoj igri, podržite kolege i date sugestije za dalji razvoj, link na igri na Google play store-u.

Da li je informacija koju ste dobili potpuna?